Úsměv na tváři" vykouzlila našim dětem z azylového domu ke Dni dětí skupina mladých lidí z Ostravské univerzity

13.06.2013 11:57

"Úsměv na tváři", tak se jmenovala akce, která se konala dne 30.05.2013 v azylovém domu u příležitosti blížícího se Mezinárodního dne dětí. Pro děti a jejich maminky si skupina mladých lidí z Ostravské univerzity připravila zábavný program s různými hrami, soutěžemi a dárečky.

Během celé akce vládla veselá atmosféra, děti byly nadšené z různých soutěží, maminky se také bavily a opravdu se všem podařilo vykouzlit úsměv na tváři. Děkujeme všem, kteří věnovali svůj čas a úsilí při realizaci této akce. Poděkování patří také pracovníkům Charity Jablunkov, kteří věnovali na tuto akci dárkové balíčky pro děti.

Zpět

Úsměv na tváři vykouzlila našim dětem z azylového domu ke Dni dětí skupina mladých lidí z Ostravské univerzity

/album/usmev-na-tvari-vykouzlila-nasim-detem-z-azyloveho-domu-ke-dni-deti-skupina-mladych-lidi-z-ostravske-univerzity/p1030560-jpg/ /album/usmev-na-tvari-vykouzlila-nasim-detem-z-azyloveho-domu-ke-dni-deti-skupina-mladych-lidi-z-ostravske-univerzity/p1030538-jpg/ /album/usmev-na-tvari-vykouzlila-nasim-detem-z-azyloveho-domu-ke-dni-deti-skupina-mladych-lidi-z-ostravske-univerzity/p1030539-jpg/ /album/usmev-na-tvari-vykouzlila-nasim-detem-z-azyloveho-domu-ke-dni-deti-skupina-mladych-lidi-z-ostravske-univerzity/p1030543-jpg/ /album/usmev-na-tvari-vykouzlila-nasim-detem-z-azyloveho-domu-ke-dni-deti-skupina-mladych-lidi-z-ostravske-univerzity/p1030544-jpg/ /album/usmev-na-tvari-vykouzlila-nasim-detem-z-azyloveho-domu-ke-dni-deti-skupina-mladych-lidi-z-ostravske-univerzity/p1030552-jpg/